Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetleri

Yeni teknolojilerin gelişmesiyle birlikte değişen alışkanlıklar ve kazanılan yeni davranışlar; kurum ve kuruluşların da değişimini zorunlu kılıyor. Özellikle internetin hayatın bir parçası haline gelmesi ve bu rolü artıran akıllı teknolojilerin gelişimi kurumların internet üzerindeki faaliyetlerini önemli kılıyor. İnternet üzerinden mevcut ve potansiyel kitleye ulaşımı işlevsel kılacak web sitelerinin modern ve dinamik bir yapıda olması imaj ve prestijin online dünyada da sürdürülebilir olmasını sağlıyor. Bu noktada; web tasarım hizmeti taleplerini profesyonel niteliklere uygun yerine getiren ajansımız internet dünyasının diline uygun web sitesine sahip olmanızı mümkün kılıyor.
İnternetin gelişen formu, trendler ve kurumsal kimliğiniz.
Web tasarım hizmeti sürecinde müşteri ve ajans arasındaki iletişimi kuvvetli kılarak en iyi web sitesinin ortaya çıkarılması noktasında titiz ve ezberleri bozan çalışmalar yürütülüyor. Öncelikli olarak; müşteri talep ve ihtiyaçlarının analiz edilmesi ve hizmet verilen kurumun potansiyel kitlesini memnun edecek web sitesi formu taslak halinde çıkarılıyor. Taslak üzerinde ekleme veya çıkarma gibi değişikliklerin yapılması amacıyla düzenlenen toplantılarla son web sitesi taslağı oluşturulması sağlanıyor.
Bu süreç içerisinde müşterimizin kurumsal kimlik ve kültürünü yansıtan noktaların altı çiziliyor. Site tasarım ve kodlaması için kullanılan yazılım dillerinin yeni sürüm ve en son kodlama prosedürüne uygun olarak yapılmasına azami önem gösteriliyor. Böylece; internet teknolojisine yön veren arama motorları gibi yapıların siteyi rahat algılaması ve kayıt altına alması sağlanıyor. Tasarım sürecinde ise, yeni web sitesi trendlerine dikkat edilerek dinamik ve işlevsel bir site ortaya çıkarılıyor. Sade, estetik, amacına uygun ve kullanıcı deneyimi planlamasıyla oluşturulan web sitesi sayesinde müşteri kitlesinin memnun edilmesi planlanıyor.
Odağımız; estetik, yenilik ve fayda.
Web sitesi hizmeti kapsamında ortaya çıkarılacak sitelerin amaç ve hedefine uygun şekilde tasarımı oldukça önemlidir. Kurum veya kuruluşların internet dünyasındaki vitrini veya dükkanı mesabesindeki web sitelerinin gelişigüzel bir şekilde kodlanması, hedeflerden sapılması anlamına geliyor. Dolayısıyla, yenilikçi bir yaklaşımla estetik ve yarar sağlayacak sitelere sahip olabilmek için profesyonel web tasarım ajansı ile çalışmalısınız.
Genç ve dinamik kadroya sahip ekibimiz yardım almak için iletişime geçin!

ÖZGÜN VE YENİLİKÇİ TASARIMLAR

Şablonlara karşıyız, sıradanlık en büyük düşmanımız. Hazırladığımız tüm web sitelerini, sıfırdan tasarlıyoruz, hiçbir zaman template kullanmadık ve kullanmayacağız.

CEP TELEFONLARIYLA VE MOBİL CİHAZLARLA UYUMLU RESPONSIVE WEB SİTELERİ

Çoğu sektörde web sitelerine giren kullanıcıların %50’den fazlası mobil cihaz kullanıcıları. Hem daha iyi bir kullanıcı deneyimi hem de arama motorlarında ön sıralara gelebilmek için web sitelerinin responsive olması çok önemli.

VNSPANEL: SİZE ÖZEL, GELİŞMİŞ VE KULLANIMI BASİT YÖNETİM PANELİ

Web sitenizi, Word’de bir doküman günceller gibi kolayca güncelleyebilirsiniz. VNSPANEL Venüs Ajans tarafından geliştirilmiş, kullanımı son derece basit bir içerik yönetim sistemidir. WordPress ve Joomla gibi hazır içerik yönetim sistemlerinin karmaşıklığından uzak, güvenli ve hızlıdır.

SEO DOSTU, GOOGLE’DA ÖN SIRALARA GELEN WEB SİTELERİ

Shakespeare yaşasaydı şöyle derdi: “Google’da ön sıralarda olmak ya da olmamak, artık bütün mesele bu!” Kullanıcı deneyimi arama motorları için çok önemli. Kullanıcı deneyimi nedir? Kullanıcının web sitesinde kolayca gezmesi, aradığını ve özgün bilgileri bulmasıdır. Bunu da sağlayan hız, sadelik, özgünlük gibi değişkenlerdir.
Burada herkes susar sadece Web Tasarım konuşulur, Firmanız için özel Web yazılımları yapılır, Kurumsal Kimliğiniz desteklenir. Firmanızı hedef kitlenize en iyi şekilde tanıtmak için enteresan fikirler üretilir. Bizim işimiz bizi tercih edenleri potansiyel müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmak ve tanıtmaktır. Web tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, arama motoru optimizasyonu, tanıtım filmi çalışmaları yaptırabileceğiniz işinize saygı gösteren ve işinize sizin titizliğinizde yaklaşan bir yer arıyorsanız, bütün tecrübemizle size yol göstermek ve sizinle birlikte ilerlemek için hazır ve istekliyiz. Siz de hazırsanız o halde, başlayalım!

Bir PR, web sitesi tasarımı yapmadan önce müşterilerini dinleyen, hedef kitlesini en iyi şekilde analiz eden ve tüm isteklerinize cevap verebilecek web sitesi tasarımlarını oluşturabilmek için gereken yetenek ve tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. Özellikle Web Sitesi Tasarımı konusunda deneyimli art directorlerimiz tarafından sizin onayınız alınıncaya dek web sitesi tasarım ve web sitesi yazılım çalışmalarımız sürdürülmekte ve böylelikle sizin isteklerinizi tam olarak karşılayan web siteniz oluşturulmaktadır.

Bir PR tarafından hazırlanan web tasarımı sizlerin talebi doğrultusunda web sitenizi yönetebileceğiniz web sitesi yönetim paneli hazırlamaktadır. Web sitesi yönetim paneli üzerinden istediğiniz zaman gerekli güncellemeleri ve kampanya bilgi ve süreçlerinizi web sitenize yardıma ihtiyaç duymadan ekleyebilirsiniz.

Web tasarımınız eskidiyse, güncel ve yenilikçi bir internet sayfasını hayata geçirme fikriniz varsa ihtiyacınızın kaliteli biçimde karşılanması adına doğru dijital ajans seçimi yapmalısınız. Seçmiş olduğunuz web ajansı; profesyonel, güven duyulan, işinin ehli olmalıdır. Tercih ettiğiniz web yazılımı şirketiyle birlikte uzun yolları kat edeceğinizi aklınızın bir köşesinde tutun. Web sitelerinin tamamlanmasının ardından teknik desteğe, güncellemelere, bakımlara ihtiyaç duyacağını; sürekli biçimde geliştirilmesi ve güncel yazılım kodlarıyla bezenmesi gerektiğini bilmenizde yarar var.

Kaliteli bir çalışmaya imza atmak için web tasarım firmaları arasından tek tercih olarak bizi seçmelisiniz. Web tasarım ajansını tercih ederken hedeflenen diğer bir önemli unsurun da çalışacağınız ajansın sizinle aynı şehirde ikamet etmesidir. Aynı ilde konuşlanmış bir şirketle temasa geçtiğinizde yüz yüze görüşme yaparak muhatap olacağınız web tasarım şirketini daha iyi tanıma fırsatı bulursunuz. Web tasarım firması tercihinde aynı şehir dahilinde, yakın bir yerleşkede hizmet veren ajans seçmenizde yarar var. Projenizin bütün aşamalarında beraber hareket etmek, birlikte karar verebilmek hızlı çözümler üretilmesine ve kolay yol alınmasına olanak sağlıyoruz. Bir PR, İstanbul’un ilçelerine hatta Türkiye’nin bütün illerine hizmet üretebilen kurumsal web tasarım ajansı olarak hizmet veriyor. İşinizi bizimle yürütmek sizlere fazlasıyla fayda getirmekle kalmayıp en sağlıklı sonucu elde etme hedefinizde doğru sonucu elde etmenizi sağlar. Birden fazla il ve ilçeye hizmet vermiş deneyimli bir dijital ajans arayışındaysanız, En doğru web tasarım şirketi olarak uygun ve doğru tercih biziz. BirPR Ekibi.