Shopify Partner

Shopify, sıfırdan bir e-ticaret işini başlatmanıza, büyütmenize ve yönetmenize olanak tanıyan eksiksiz bir e-ticaret platformudur.
  • Online mağaza oluşturmanıza ve özelleştirmenize izin verir
  • Web, mobil, sosyal medya, online pazar yerleri dahil olmak üzere aynı anda bir çok yerde satış yapabilirsiniz.
  • Ürünleri, stok durumunu, ödemeleri ve kargoyu tek bir yerden yönetme imkanı verir.

Shopify tamamen bulut tabanlıdır ve hosting’i kendi üstlenir. Yani yazılım satın alma, web sunucuları kiralama, güvenliği sağlama, SSL kurma ve bakım gibi konuların hiçbiri için endişelenmenize gerek yok. Kolay kullanışlı bir yönetim paneli üzerinden nerede olursanız olun mağazanızı yönetebilirsiniz ve mağazanızın açık kalacağından emin olabilirsiniz.

Shopify’a başlamak ücretsizdir ve kredi kartı gerekmeden 14 gün deneme imkanı sunar. Bu sürenin sonunda sizden, aylık 29 USD’den başlayan bir paketi seçmenizi bekler. Bu ücreti biz değil, Shopify her ay sizden tahsil eder. Bir taahhüt barındırmayan  bu abonelik hizmetinden istediğiniz gün, kolayca ayrılabilirsiniz.

Şunu hatırlatalım ki biz sizin e-ticaret mağazanızın kurulumuyla uğraşırken, henüz bir Shopify hesabı açmanız gerekmez. BirPR, yetkili bir partner ajans olduğu için e-ticaret sitenizin kurulumunu kendi sistemimiz üzerinde yaparız. İş tamamlandığında size teslim ederiz. Shopify hesabı açmanız (deneme süresi ve ardından gelen ücretli kısım) bizim size siteyi teslim etmemizi takiben gerekir.

BirPR bir Shopify Partner kuruluşudur. Bu eksiksiz ve hatasız bir kurulum yapmak için gerekli eğitimleri aldığımızı ve uzmanlığımız olduğunu belgeler.

Uzmanlığımız yalnızca temaları (şablonları) doğru şekilde kurmayı ve modifiye etmeyi değil aynı zamanda ihtiyacınıza göre gereken app’leri (eklentileri) önermeyi ve hatasız kurulumunu yapmayı da kapsar.

BirPR, Shopify uyumlu ödeme sistemi (örneğin Iyzico) ile sanal mağazanızla arasındaki bağlantıyı doğru şekilde yapar. Sanal mağazanız için istediğiniz kargo seçeneklerini ayarlar.

Doğru şekilde kurulmuş bir Shopify sanal mağazası ile ister Türkiye’ye, isterse dünyadaki tüm ülkelere satış yapabilirsiniz.

E-ihracat sitesi açarken de ilk tercihiniz, tüm dünyadaki potansiyel müşterilerde güven uyandırdığı için Shopify olmalıdır.

İster kendi ürettiğiniz malları internet üzerinden yurt dışına satın, ister ithal ettiğiniz ya da bayisi olduğunuz ürünleri Türkiye’deki alıcılarla buluşturun. E-ticaret sitenizin arayüzü, ziyaretçilerinize istediğiniz cinsten para birimi ile gösterim yapar. Ayrıca e-ticaret siteniz Türkçe, İngilizce ya da İstediğiniz bir dilde olabilir.